HELPERSDIENST
overzicht bijgewerkt t/m 7 mei 2017


Sta je er niet bij maar wil je wel helpen, stuur dan even een mailtje.

Naam Helpersdienst
Alex Peters Johan helpen met zien 2020 feestje
Alexander Tönissen Diversen (oa werkavond)
Allessandro deursen 2x Kltr-Kentekens
André Berkelder Kltr B
Andre Vonk Streekwedstrijd (za 23 september)
Arno Menting volgt
Arno Sevink EK Classic (zo 21 mei)
Aron Kuiperij 2x Kltr-Kentekens
Arthur Breukelaar EK classis zondag 21 mei
Bart Huitink 1x Kltr-A
Bart-Jan Jongelie EK Classic (zo 21 mei)
Bas Straatsma 1x Kltr-A
Bas Werkmann Diversen (oa werkavond)
Ben Gal Streekwedstrijd (za 23 september)
Ben Geerdink Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag)
Ben Uiterweerd EK Classic (zo 21 mei)
Bernard Siebelink EK Classic (zo 21 mei)
Billy Speet Zonnepanelen
Bjorn van der Tol 1x Kltr-B
Bjorn Wisman EK Classic (zo 21 mei)
Bjorn Zweers EK Classic (za 20 mei)
Bo Aalberts Streekwedstrijd (za 23 september), Eventueel na rijden
Bram Bulten Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Calvin Runia Diversen (oa werkavond)
Chris van Voorst Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag)
Chris vd Sprenge Clubdag (zaterdag 8 juli)
Clemens Richter Clubdag (zaterdag 8 juli)
Cyriel Kornegoor EK Classic (za 20 mei)
Daan Oosterink Streekwedstrijd (za 23 september)
Daan Pennings Streekwedstrijd (za 23 september)
Daan van Groningen EK Classic (zo 21 mei)
Damon Hormes volgt
Danysa Schuurman doe ik al iom casper op 21 mei
Dave Berkelder 1x Kltr-B
Demi van Voorst Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag)
Dennis Jansen Diversen (oa werkavond)
Derek Joosten Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Douwe Sevink EK Classic (zo 21 mei)
Dylan Verstegen Clubdag (zaterdag 8 juli)
Eddie Lowenthal Diversen (oa werkavond)
Eddy Takkenkamp Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag)
Elise Schreur Diversen (oa werkavond)
Ellen Kaal Streekwedstrijd (za 23 september)
Erik Korenblik EK Classic (zo 21 mei), Streekwedstrijd (za 23 september)
Erik Nieuwenhuis MiX (za 1 juli)
Erik Nusselder circuitwerk en machinist bij diverse wedstrijden
Erik Peters MiX (za 1 juli)
Erik Wissink Bestuur
Erwin Schuurman i.o.m. als het mogelijk is.
Erwin Wesselink Clubdag (zaterdag 8 juli)
Fenne Hulshof werk
Frank Bruens Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Frank Rutgers EK Classic (zo 21 mei)
Frans Veenhuis 1x Kltr-B
Freddy Evers 2x Kltr-Kentekens
Gabriel Kasten Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag)
Georg Buttner EK Classic (zo 21 mei)
Gerard Willemsen Diversen (oa werkavond)
Gerrit Hoetink EK Classic (za 20 mei)
Gerrit Ooyman Streekwedstrijd (za 23 september)
Gerrit Tamboer Streekwedstrijd (za 23 september)
Gerrit-Jan Daanje 1x Kltr-A, Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag), Diversen
Gert Oortgiesen Diversen (oa werkavond)
Gertjan Tijken Diversen (oa werkavond)
Gertjan Vredegoor EK Classic (zo 21 mei)
Gilbert Berntsen EK Classic (zo 21 mei)
Glenn Derksen EK Classic (zo 21 mei)
Glenn Peters narijden streekwedstrijd hummelo
Grada Hietbrink & Jordy Holkenborg 1x Kltr-A
Hans Kleinpenning Div werkzaamheden, wil wel eventueel narijden zo 21 mei.
Hans Leuverink Streekwedstrijd (za 23 september)
Henk Memelink vrijwilliger op bijna elke woensdag
Henk Willemsen Streekwedstrijd (za 23 september)
Henny Berends EK Classic (za 20 mei)
Hielke Engelbarts 2x Kltr-Kentekens
Ilse Bretveld 1x Kltr-B
Jamie vd Velde Laten we nog weten
Jan Hetterscheid Bestuur
Jan Schotman Diversen (oa werkavond)
Janno Vonk 2x Kltr-Kentekens
Jarno Aalders 2x Kltr-Kentekens
Jarno Bleekman MiX (zo 2 juli)
Jarno Boesveld Diversen (oa werkavond)
Jarno Hartendorp 1x Kltr-A
Jarno van Amerongen Patrick
Jeffrey Zweers 2x Kltr-Kentekens
Jelle Cnossen EK Classic (za 20 mei)
Jeremy de jong Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Jeremy Markerink Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Jeroen Vriezekolk Diversen (oa werkavond)
Jesper Menting EK Classic (zo 21 mei)
Jesse Kraaijvanger 2x Kltr-Kentekens
Jimmy Gies Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Jimmy Wanders Diversen (oa werkavond)
Job Koenders 1x Kltr-A
Joep van Koeveringe Diversen (oa werkavond)
Johan Senhorst Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Johan Senhorst Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
John Schuring Streekwedstrijd (za 23 september)
Johnny Kaak in overleg
Johnny Nas Diversen (oa werkavond)
Jonas ter Veldhuis EK Classic (za 20 mei), EK Classic (zo 21 mei)
Joop van Koeveringe Diversen (oa werkavond)
Jordi Meijer Streekwedstrijd (za 23 september)
Jordy Peters Clubdag (zaterdag 8 juli)
Joris Rensing 1x Kltr-B
Jorn Volman EK Classic (zo 21 mei)
Jos Grootenboer 1x Kltr-A
Jos Willemsen MiX (zo 2 juli)
Jurgen Kaal Streekwedstrijd (za 23 september)
Justin Bergervoet Diversen (oa werkavond)
Juup Rutgers voor en na rijden
Kevin Feiken 1x Kltr-A
Kevin Hendriksen 2x Kltr-Kentekens
Kevin Polman Streekwedstrijd (za 23 september)
Kevin Veenhuis 1x Kltr-B
Kevin Wanders werk
Kimberley Braam MiX (zo 2 juli)
Kira Werkmann Diversen (oa werkavond)
Koen Rutten Diversen (oa werkavond)
Lars Ikink Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag)
Lars Looman Fred Knaake
Lars Rietman 2x Kltr-Kentekens
Lars Voman EK Classic (zo 21 mei)
Leslie van de Velde Laten we nog weten
Levi Kuiperij 2x Kltr-Kentekens
Levi Verbeek 1x Kltr-B
Luca Notten 1x Kltr-A
Luuk Vonk 2x Kltr-Kentekens
Luv van Lenning Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Maick Berendsen Diversen (oa werkavond)
Maikel Vriezen EK Classic (zo 21 mei)
Manon Ligtlee Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Marcel Bussink Streekwedstrijd (za 23 september)
Marco Elting Diversen (oa werkavond)
Marijk Gierkink Diversen (oa werkavond)
Marilsa Geerdink Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag)
Martijn Löwenthal Diversen (oa werkavond)
Martijn Siebelink 2x Kltr-Kentekens
Martijn Vonk 2x Kltr-Kentekens
Max Kramer Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Mees van Lenning EK Classic (za 20 mei)
Mickey Lintsen Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Micki Roes zo veel mogelijk
Mike Jongelie EK Classic (zo 21 mei)
Mike Roes zoveel mogelijk
Nathan Croon 1x Kltr-B
Nick Barmentlo EK Classic (zo 21 mei)
Nick Berkelder ?
Nick Gerritsen EK Classic (zo 21 mei)
Nick Leferink Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Nick Scholten Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Niek Ooyman Streekwedstrijd (za 23 september)
Niek Scheffer 2x Kltr-Kentekens, Diversen (oa werkavond)
Noah Croon 1x Kltr-B
Noor Geurkink 2x Kltr-Kentekens
Patrick Kaal MiX (zo 2 juli)
Paul Botteram Diversen (oa werkavond)
Peter Berenschot EK Classic (za 20 mei)
Peter Bergsma 2x Kltr-Kentekens
Peter Vonk 2x Kltr-Kentekens
Peter Woertman 2x Kltr-Kentekens
René van de Velde Laat ik nog weten
Rene Wesselink MiX (za 1 juli), MiX (zo 2 juli), Fietscross
Richard Eelderink diverse werkzaamheden
Richard Kraaijvanger 2x Kltr-Kentekens
Rien Mombarg 1x Kltr-A
Rien Mombarg een keer tijdens zijspan wedstrijd
Roan Speet Ramen zemen
Rob Rietman EK Classic (za 20 mei)
Rob Scholten Inkopen voor de crossbaan
Robert Dorland Diversen (oa werkavond)
Robert Janssen fietscross
Rodney Jurrius volgt
Roelof Oost Streekwedstrijd (za 23 september), zaterdags etc.
Romack Bosker Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Ron Jansen MiX (za 1 juli)
Ronald de Vries Clubdag (zaterdag 8 juli)
Roy Berendsen 2x Kltr-Kentekens
Ruben Bolk MiX (zo 2 juli)
Ruben Koskamp 1x Kltr-B
Sam Enzerink 1x Kltr-A
Sam Enzerink 1x Kltr-A
Sander Damen 1x Kltr-B
Sander Nijenhuis Streekwedstrijd (za 23 september)
Sarah Geurkink 2x Kltr-Kentekens
Senna van Voorst Finale Kltr-B (zo 8 oktober, middag)
Sjoerd klop Finale Kltr-A (zo 8 oktober, ochtend)
Sjoerd Wassink Streekwedstrijd (za 23 september)
Sven Holtman EK Classic (zo 21 mei)
Sven Kuster Clubdag (zaterdag 8 juli)
Sylvio Udink 2x Kltr-Kentekens
Tako Dijkman Streekwedstrijd (za 23 september)
Thijs Rensen 2x Kltr-Kentekens
Thijs Schröder 1x Kltr-A
Thom Nieuwenhuis MiX (za 1 juli)
Tigo Peters 2x Kltr-Kentekens
Tim Gierkink bestuur
Tim Vredegoor EK Classic (zo 21 mei)
Tinus Zuetenhorst Streekwedstrijd (za 23 september)
Tjalle Bosch Diversen (oa werkavond)
Tom Spaan EK Classic (zo 21 mei)
Tom Uiterweerd 2x Kltr-Kentekens
Ton Scholten EK Classic (zo 21 mei)
Torleif Bretveld 1x Kltr-A
Tristan Schuring Streekwedstrijd (za 23 september)
Tygo Hormes volgt
Vincent Menting EK Classic (zo 21 mei)
Werner Nijman & Collin Makkink 1x Kltr-A
Wesley Aaldering Streekwedstrijd (za 23 september)
Wesley Jordens EK Classic (zo 21 mei)
Wesley Messing volgt
Wessel van Groningen EK Classic (zo 21 mei)
William Lebbink Diversen (oa werkavond)
Wim Hendriks EK Classic (zo 21 mei)
Wout Sevink 2x Kltr-Kentekens
Yannick meijer 1x Kltr-A
Yoeck Heijmen 1x Kltr-A